Krok 1 – Wybór dobrego zdjęcia referencyjnego

Czym jest dobre zdjęcie referencyjne ?

Jednym z pierwszych kroków jest wybór dobrego zdjęcia referencyjnego od tego kroku zależy efekt końcowy.

Zapewne każde z Państwa posiada całe mnóstwo zdjęć własnych pupili w różnych sytuacjach. Jednak nie każde z nich nadaje się do wykonania obrazu.

Wiele pupili wygląda zabawnie na zdjęciach lecz do wykonania dobrego obrazu potrzebne są zdjęcia najlepiej siedzących lub stojących zwierzaków jak do zdjęć portretowych z dobrym nie za ostrym światłem oraz w dużej rozdzielczości i dobrej ostrości.

Jeśli masz wątpliwości czy posiadane zdjęcia są odpowiednie nie bój się i zapytaj.

Krok 2 – Wybór rozmiaru i techniki

Na tym etapie należy określić jak duży chcielibyśmy zakupić obraz. W przypadku obrazów na płótnie format jest dowolny od 20×20 do 150×150 cm.

Obrazy akwarelowe maluje na formatach A4, A3 i zbliżonych. Rozmiar i technika będą przekładały się na ostateczną cenę. Po rozpoczęciu pracy nie ma możliwości zmiany tych wariantów.

Krok 3 – Wycena

Po określeniu techniki wielkości i detali pracy następuje proces indywidualnej wyceny pracy oraz kosztów wysyłki.

Krok 4 –  Przedpłata

Kiedy wszystko w temacie obrazu jest już szczegółowo dopasowane do twoich potrzeb drogą mailową lub przez messenger podaje dane do przelewu abyś mógł dokonać przedpłaty za zamówiony obraz. Prace wykonuje po otrzymaniu równowartości obrazu w ciągu około 2 tyg. (14 dni roboczych) informując na bieżąco o wszelkich zmianach i terminach realizacji w przypadku zmian.

Krok 5 – Tworzenie obrazu

Na każdym etapie pracy przesyłam do wglądu na życzenie zamawiającego zdjęcia powstającego obrazu. Zajmuje to od 14 do 30 dni plus czas dostawy.

Krok 6 – Akceptacja obrazu i finalizacja zapłaty

Po zatwierdzeniu przez zamawiającego finalnego wyglądu obrazu następuje dopłata kosztów wysyłki w zależności od wybranego sposobu dostawy.

Krok 7 – Wysyłka

Obrazy w zależności od rozmiaru i rodzaju są wysyłane zabezpieczone przed uszkodzeniem przy pomocy poczty polskiej lub kuriera. Każdy Klient otrzymuje numer listu przewozowego aby móc na bieżąco monitorować podróż paczki.